Apartmán Na Lapce, Kvilda
1100 m n. m. Nejvýše položené ubytování na Kvildě !
             AKTIVITY a ZÁBAVA
                         
Designed by kvilda.info
NÁRODNÍ PARK ŠUMAVA

Rychlý kontakt:

MOBIL: 775 234 520
E-mail: info@kvilda.info

Copyright ©  by
"Apartmán Na Lapce, Kvilda"
All Rights reserved
HOME
Kvilda je typická svým zaměřením na pěší turistiku, v létě na kola a v zimě na běžky.
Pokud běhání po kopcích, dlouhé vyjížďky na kole a kilometry v bílé stopě není zrovna Vaše gusto, potom nezoufejte.

Máme pro Vás přichystané dva velmi dobře vybavené a pohodlné apartmány, kde naleznete vše potřebné pro Vaše pohodlí.
Nabízíme Vám prostředí pokoje vhodné pro alergiky. U nás neubytováváme domácí zvířata. Apartmány jsou nekuřácké a veškeré vybavení je z přírodních materiálů. Matrace, povlečení a pokrývky jsou z antialergických materiálů.

Náše apartmány jsou stranou od ruchu obce Kvilda, zasazeny přímo do přírody. Ze dvou stran je náš dům obklopen lesy. U nás nebudete obtěžováni kouřem z komínů ani hlukem aut.

Pokud nebude dobré počasí, u nás se nudit nebudete.

Přímo ve Vašem pokoji naleznete televizor s digitálním příjmem TV a rozhlasu.
Jestliže budete chtít "surfovat" na internetu, máte u nás možnost využívat bezplatně síť WiFi.
Rádi plavete? Potom musíte navštívit výborně vybavený Aquapark v sousedním Německu. Jen v 50 km vzdáleném bavorském Waldkirchenu, naleznete teplou vodu, bazény a brouzdaliště pro děti, skluzavky, divokou řeku, sauny a masážní bazény.
Více informací naleznete ZDE !
[Zpět na hlavní stránku]
Ani bez svých oblíbených filmů nezůstanete. Vezměte si je s sebou na USB klíči a můžete si je přehrát pomocí USB vstupu na TV.

Nechcete zůstávat ani při špatném počasí v pokoji? Nevadí, zde je několik typů, jak strávit příjemné odpoledne.
 
Z Kvildy, autobusem přímo do Bavorska !


FREILICHTMUSEUM Finsterau.

Navštivte pohodlně autobusem vyjíždějícím několikrát denně přímo z Kvildy, největší skanzen chalup, hospodářských budov a stavení svezených do Finsterau z celého území Bavorského příhraničí. Doba jízdy Kvilda - Finsterauer Freilichtmuseum cca 25 min. Na hranici CZ-DE (Bučina) musíte přestoupit na Igelbus. Bavorské autobusy Igelbus mají zapřažený vlek na jízdní kola. Za poplatek cca 1 Euro Vám rádi odvezou jízdní kolo. Lze využít k jízdě do kopce zpět na Bučinu. Poté jedete již jen z kopce až na Kvildu. Výlet bez problému zvládnou na kole i malé děti. Pozor vlek na kola nezvládne řádně ukotvit malé dětské kolo. Budete ho muset přivázat k vašemu dospěláckému kolu.
Více informací získáte na stránkách skanzenu Finsterau. ZDE !BAUMWIPFELPFAD Neuschönau.

Navštivte pohodlně autobusem vyjíždějícím několikrát denně přímo z Kvildy, největší stezku v korunách stromů na území Národního parku v Neuschönau. Doba jízdy Kvilda - Neuschönau cca 45 min. Na hranici CZ-DE (Bučina) musíte přestoupit na Igelbus.
Více informací získáte na stránkách stezky v korunách stromu v Neuschönau. ZDE !
PULLMAN CITY - Westernové městečko
plné koní, kovbojů a indiánů u města Vilshofen.
Westernové městečko Pullman City stojí opravdu za návštěvu. Nádherně vybavená vesnička, plná dobových chýší, westenových koní, kovbojů a indiánů. Zde můžete vidět bitvy mezi "bělochy" na jedné straně a "indiány" na straně druhé. Uvidíte, jak se chytá "býček" do lasa, jak se nahání dobytek, jak se opravdu "tryskem" jezdí po "westernsku" na koni a mnoho dalšího.
Pro více informací o westenovém městečku Pullman City klikněte  ZDE !
SCHNAPS Museum Spiegelau.
Schnaps Muzeum v městečku Spiegelau je opravdový zážitek pro "fajnšmekry". Vůně bylinek a jejich chuť, síla  a uzdravující účinky zvlášť vyniknou v nálevu kvalitního alkoholu. Kdo si chce opravdu vybrat a ochutnat z nepřeberného množství kvalitních produktů sousedního Bavorska, nechť zavíta hned za hranici do městečka Spiegelau. Z Kvildy je Spiegelau snadno dosažitelná pomocí "zelených" autobusů pendlujících na obou stranách hranice o letních prázdninách.
Více infomací o Schnaps Museu Spiegelau získáte ZDE!