Apartmán Na Lapce, Kvilda
1100 m n. m. Nejvýše položené ubytování na Kvildě !
    Jak se dostat do apartmánu Na Lapce, Kvilda
Designed by kvilda.info
NÁRODNÍ PARK ŠUMAVA
Jsem na Kvildě. Jak se k Vám dostanu ?

Náš apartmán Na Lapce naleznete u výjezdu z Kvildy směrem na Modravu.

Pojedete od křižovatky u kostela směrem na Modravu, do kopce. Asi po 200 m bude levotočivá zatáčka a přímo v této zatáčce bude výjezd doprava. Odbočka je vyznačena dvěma červenými patníky. Po odbočení z asfaltové cesty budete pokračovat stále do kopce po štěrkem vysypané úvozové cestě. Tato cesta Vás po cca 400 metrech zavede až k nám.


Příjezd od Prahy.

Nejrychleji z Prahy se k nám dostanete využijete-li výpadovku Strakonická. Po výjezdu z Prahy jeďte stále po rychlostní kominukaci R4 okolo "Cukráku", dále směr Mníšek pod Brdy, Dobříš. Na konci rychlostní komunikace R4 vjedete do obce Dubenec , dále pokračujte po hlavní komunikaci č. 4 směr Milín, Čimelice, Strakonice, Volyně, Vimperk. Ve Vimperku se držte ukazetelů směr Kašperské Hory. Vyjedte z Vimperka do dlouhého táhlého kopce a cca po 2 km bude odbočka vlevo směr Kvilda. Odbočte a jeďte lesní cestou až do Kvildy. (Z této odbočky je to ještě cca 17 km).
SMĚR MODRAVA
SMĚR VIMPERK
SMĚR BOROVÁ LADA
   <<< NA LAPCE KVILDA   
Satelitní pohled na náš apartmán.

Rychlý kontakt:

MOBIL: 775 234 520
E-mail: info@kvilda.info

Copyright ©  by
"Apartmán Na Lapce, Kvilda"
All Rights reserved
HOME
GPS Navigace.

Pokud používáte navigaci, zadejte si následující souřadnice :

GPS :  49°1'12.306"N, 13°34'31.856"E

Pokud ztratíte orientaci, zavolejte na číslo: 775 234 520
Nejrychleji a hlavně nejpohodlněji z Plzně se k nám dostanete využijete-li výpadovku č.27 / E53 směr Klatovy - Železná Ruda. Po výjezdu z Plzně jeďte po hlavní komunikaci č 27 / E53 směr Přeštice, Klatovy a stále po č.27/E53 až do obce Běšiny. Za obcí Běšiny odbočte vlevo na komunikaci č. 171 směr Sušice. Jeďte po komunikaci č. 171 až do obce Petrovice u Sušice. Za obcí Petrovice odbočte vpravo na komunikaci č.145 směr Hartmanice. Projeďte obcí Hartmanice a pokračujte dál až budete přejíždět most přes řeku Otavu. Je to cca 5 km za obcí Hartmanice. Přejeďte most a na křižovatce za mostem odbočte vpravo směr Kašperské Hory - Kvilda. Asi po 4 km bude odbočka vlevo směr Kašperské Hory. Vy pojedete ROVNĚ po komunikaci č. 169 směr Kvilda. Projedete obcí Rejštejn a za obcí Rejštejn odbočte vlevo směr Kvilda. Pojedete stále kopce po kominikaci č.169 přes obce Svojše, Horská Kvilda až do Kvildy.
Příjezd od Plzně.
Příjezd od Českých Budějovic.

Nejrychleji z Českých Budějovic se k nám dostanete využijete-li výpadovku č.20 / E49 směr Vodňany - Strakonice - Písek. Po výjezdu z Českých Budějovic jeďte po hlavní komunikaci č.20/ E49 až do obce Češnovice. Za obcí Češnovice odbočte vlevo na komunikaci číslo 145 směr Netolice - Vimperk - Kašperské Hory, pokračujte po  komunikaci 145 směr Netolice, Husinec, Vimperk. Ve Vimperku se držte ukazetelů směr Kašperské Hory. Vyjedte z Vimperka do dlouhého táhlého kopce a cca po 2 km bude odbočka vlevo směr Kvilda. Odbočte a jeďte lesní cestou až do Kvildy. (Z této odbočky je to ještě cca 17 km).
[Zpět na hlavní stránku]